Skip to content

HAKKIMIZDA

AYIŞIĞI Nakliyat, Evden eve taşımacılık sektörüne deneyimin sonucunda meydana gelen bir markadır. Evden eve taşımacılık alanında binlerce taşıma sürecinden sonra edindiğimiz tecrübelerle çok daha iyi bir taşıma süreci için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. İstanbul evden eve nakliyat denince AYIŞIĞI Nakliyat ismi bir çok kişi tarafından bilinmekte ve tanınmaktadır.

Bir yaşam alanı olan evinizi taşımaya karar verdiğinizde evinizde bulunan mutluluğu da sorunsuz taşımanızda fayda vardır. Bu bilince sahip olan AYIŞIĞI Nakliyat; Evden eve taşımacılık hakkında müşterilerini net bir biçimde bilgilendirme yaparak sürece alışmalarını sağlamaktadır.

Hedefimiz; çalışma alanımızda ev taşıma alanında uzman ekibimizle sizlere hizmet vermek bizi onurlandıracaktır.

Kaliteli Hizmet Anlayışımızla Taşımacılık Sektöründe Lider Kuruluşuz.

Sektöründe lider kuruluşumuz sizlere yıllardır hizmet vermektedir. İstanbul da kurulan firmamız geçen 20 yıllık süreçte başarı ile müşterilerine hizmet vermiştir. Tüm işlemler için geniş bir ekiple sizlere hizmet verirken her zaman vizyonuna uygun hizmetlerle sizlerin yanınızda olmaktadır. Kurulmuş olduğu ilk günden bu yana temel değerlerinden izin vermeden tüm nakliyat işlemlerinde kaliteli hizmetler sunan firmamız kalite değerlerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

EVDEN EVE NAKLİYAT
Ev taşıma hizmeti detaylı ve dikkatli yapılması gerekli olan bir hizmettir. Bu konuda ekiplerimiz sizler için her türlü ayrıntıyı düşünür.

ASANSÖRLÜ NAKLİYE
Asansörlü taşımacılık son yıllarda daha hızlı ve daha kaliteli bir taşıma yöntemi olarak tercih edilir. Siz de istediğiniz an bize ulaşabilirsiniz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE
Şehirler arası ev taşıma hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’dan her şehre ya da farklı şehirlerden İstanbul’a en uygun fiyatlara firmamız ulaşabilirsiniz.

OFİS & İŞ YERİ TAŞIMACILIĞI
Ofis iş yeri taşımacılığı için de ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Bu konuda İstanbul’un her yerinde gerekli olan hizmetlerin sunulması adına firmamız en kolay hizmetleri sizlere sunacaktır.